Webcast: Microsoft Webmatrix – Canlı Demo – Yusuf Öztürk

Merhabalar;

Bu hafta konumuz “Microsoft Webmatrix – Canlı Demo“.

WebMatrix, birkaç dakika içinde kurulan ve bir web sunucusunu, veritabanını ve programlama çerçevelerini tek bir entegre deneyimde birleştiren bir web geliştirme aracıdır. WebMatrix kod yazmanızı, test etmenizi ve ASP.NET ve PHP uygulamalarını yan yana kullanmanızı sağlar. Bu webcastimizde, Webmatrix’in getirdiği yenilikleri Canlı Demo üzerinde göreceğiz.

Webcast için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Webcast : Çarşamba
Konu : Microsoft Webmatrix – Canlı Demo
Konuşmacı : Yusuf Öztürk
Başlama zamanı : 19 Ocak 2011, Çarşamba, 21:00
Bitiş zamanı : 19 Ocak 2011, Çarşamba, 22:00
Katılım bağlantısı : https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032474082&Culture=TR-TR

Eğer ilk defa webcast’ e katılacaksanız lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz!

Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz.

Seminerlere katılabilmek için Live Meeting programını etkinlik başlamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir-Linkten indirebilirsiniz).

Oda sunum saatinden yarım saat önce açılacaktır. Herhangi bir teknik aksaklık olması halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.

Sunuma katılmak için (sunum saatinde) “Katılım Bağlantısı” linkine tıklamanız yeterli olur. Herhangi bir şifre ya da koda gerek yoktur. İstenilen code şart olmayıp boş olarak geçilebilir.

Tüm bu açıklamalara rağmen bağlantıda sorun yaşıyor iseniz ÇözümPark Online Destek Bölümü , Haberler bölümündeki konu ile ilgili webcast postundan veya info[at]cozumpark.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: ÇözümPark

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *