Webcast: Virtual Machine Manager 2008 R2 ile Sanal Ortam Yönetimi – Serhat Akıncı

Merhabalar;

Bu hafta konumuz “Virtual Machine Manager 2008 R2 ile Sanal Ortam Yönetimi“.

System Center Virtual Machine Manager; sanallaştırılmış veri merkezleri için kapsamlı bir yönetim aracıdır. Fiziksel sunucuların konsolide edilmesi, yeni sanal makinelerin hızlıca devreye alınması ve tüm sanallaştırma altyapısının bir yerden yönetilebilmesini sağlar. Ayrıca, Hyper-V dışında farklı hypervisor’leri de yönetebilme yeteneğine sahiptir. Bu web seminerinde sanallaştırma MVP’miz Serhat AKINCI; System Center Virtual Machine Manager 2008 R2 yenilikleri, bileşenleri ve SCVMM mimarisinin ayrıntılarına değinecektir.

Webcast için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Webcast : Perşembe
Konu : Virtual Machine Manager 2008 R2 ile Sanal Ortam Yönetimi
Konuşmacı : Serhat Akıncı
Başlama zamanı : 20 Ocak 2011, Perşembe, 21:00
Bitiş zamanı : 20 Ocak 2011, Perşembe, 22:00
Katılım bağlantısı : https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032474084&Culture=TR-TR

Eğer ilk defa webcast’ e katılacaksanız lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz!

Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz.

Seminerlere katılabilmek için Live Meeting programını etkinlik başlamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir-Linkten indirebilirsiniz).

Oda sunum saatinden yarım saat önce açılacaktır. Herhangi bir teknik aksaklık olması halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.

Sunuma katılmak için (sunum saatinde) “Katılım Bağlantısı” linkine tıklamanız yeterli olur. Herhangi bir şifre ya da koda gerek yoktur. İstenilen code şart olmayıp boş olarak geçilebilir.

Tüm bu açıklamalara rağmen bağlantıda sorun yaşıyor iseniz ÇözümPark Online Destek Bölümü , Haberler bölümündeki konu ile ilgili webcast postundan veya info[at]cozumpark.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: ÇözümPark

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *