SQL Saturday Etkinliği Türkiye’de İlk Kez 31 Mart’ta !

SQLSaturday Etkinliği 31 Mart 2012’de İstanbul’da Küresel çapta faaliyet gösteren en büyük SQL Server topluluğu olan SQLPass’ın tam gün ücretsiz etkinliği SQLSaturday’in 128.si 31 Mart 2012 tarihinde İstanbul’da yapılıyor. Türkiye’deki ilk defa gerçekleştirilecek SQLSaturday etkinliğinde katılımcılara ileri seviye teknik içeriklerden oluşturulan 5 workshop oturumu sunulacak.

SQLSaturday Nedir? Dünyanın genelinde yerel SQL Server kullanıcı grupları tarafından organize edilen SQLSaturday etkinliği ileriye seviye eğitim oturumlarından oluşan ücretsiz bir eğitim etkinliğidir. Katılımcılar SQL Server MVP ya da konularında uzman diğer profesyoneller tarafından hazırlanan SQL Server odaklı workshop’lara katılabilecektir. Ayrıca kahve ve yemek aralarında diğer katılımcılar ve sponsorlar ile iletişime geçme fırsatı yakalayarak iş ağlarını geliştirme fırsatı yakalayacaktır.

Lokasyon ve Zaman Bilgisi SQLSaturday #128 etkinliği 31 Mart 2012 tarihinde Microsoft İstanbul ofisinde düzenlenecektir. Detaylı bilgiye http://www.sqlsaturday.com/128/eventhome.aspx adresinden erişebilirsiniz.

Ajanda SQLSaturday #128 etkinliğinde ileri seviye 5 workshop oturumu yapılacaktır. Oturumların dili Türkçe’dir.

Sponsorlar

Hediyeler Etkinlikte çekiliş ile 1 adet XBox Kinect ve değişik sürpriz hediyeler dağıtılacaktır.

Kayıt Kayıt esnasında şirket uzantılı mail adresi kullanılması gerekmektedir. Kişisel mail adresi kullanılarak yapılan kayıtlar geçerli sayılmayacaktır. Kayıt için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Not: Kayıtlar 150 kişi sınırlandırılmıştır.

Etkinlik Sitesi Etkinlik ile ilgili tüm bilgilere etkinlik web sitesinden erişebilirsiniz.

http://www.sqlsaturday.com/128/eventhome.aspx

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *