Etkinlik – Simet Synoshow 2011 Seminerleri – Kayseri, Konya, İzmir, İstanbul, Ankara

Dünyanın en önemli NAS* üreticilerinden Synology ürünleri Simet Bilgisayar tarafından Türkiye pazarına 2008 yılı başlarında sunulmuş ve pazardaki lider konumuna ulaşmıştır. Marka ve kalite bilinirliği ile Türkiye pazarının en önemli ilk üç markası arasında yer alan Synology NAS ürünleri, sadece ileri seviye yedekleme çözümü olarak değil, aynı zamanda beraberinde sunduğu onlarca farklı ilave özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Küçük, Orta ve Büyük Ölçekli işletmeler için her tür ağ bağlantılı yedekleme ürünü geliştiren ve üreten Synology Inc. NAS yedekleme ürünlerinin ve teknolojilerinin tanıtılacağı geleneksel Yeni Teknolojiler etkinliği ile Kayseri, Konya, İzmir, İstanbul ve Ankara ‘da sizlerle buluşacaktır.

ŞEHİR TARİH Başlangıç Bitiş Yer
KAYSERİ 26.09.2011 12:30 17:30 Kare Bilgisayar Toplantı Salonu
KONYA 27.09.2011 09:30 15:30 Bera Hotel
İZMİR 28.09.2011 09:30 15:30 Anemon Hotel
İSTANBUL 29.09.2011 12:30 17:30 İTÜ Maçka Kampüsü Sosyal Tesisleri
ANKARA 30.09.2011 12:30 17:30 Houston Hotel

Synology resmi tek distribütörü Simet Bilgisayar Ltd. Şti. tarafından teknoloji ağırlıklı düzenlenecek etkinlikler dizisinde, Synology ürünlerinin, teknolojilerinin tanıtımı, pazar uygulamaları, katma değer yaklaşımı ve çözümler yer alacaktır. Konusunda uzman kişiler tarafından NAS yedekleme teknolojileri sunumlarına yer verilecektir.

Özellikle Bölgesel bilişim firmalarının ve kurumsal kullanıcıların teknik ve satış elemanlarının katılımlarının hedeflendiği etkinlikler ile profesyonel NAS ürünlerinin kullanımının, data güvenliğinde yeni nesil NAS ürünlerinin bilinirliliğinin arttırılması, NAS ürünlerinin bölge firmalarınca bir katma değer olarak pazara sunulması amaçlanmaktadır.

NAS cihazları sundukları geniş dosya paylaşım özellikleri, Windows Active Directory, FTP Server, File Server, Print Server, WEB Server, Surveillance Server, iSCSI Target, iSCSI LUN gibi katma değerli ağ sistemleri sayesinde Küçük, Orta ve Büyük Ölçekli işletmeler için son derece işlevsel ve vazgeçilmez duruma gelmiştir. Ayrıca, ileri seviye NAS ürünleri, ilk yatırım ve operasyon maliyetlerinin düşük olması, zaman ve enerji tasarrufu, kolay ve etkin yönetim araçları ile günümüz ve gelecekteki uygulama platformu ihtiyaçlarında öncelikli tercih sebebi olacaktır.

Dostluk ve saygılarımızla…

SİMET BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ.

www.simet.com.tr

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *