«

»

May 30

Webcast: Windows 2008 R2 Failover Cluster Mimarisi ve Sorun Çözümleme

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta konumuz “Windows 2008 R2 Failover Cluster Mimarisi ve Sorun Çözümleme“.

Webcast için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Webcast : Çarşamba
Konu : Windows 2008 R2 Failover Cluster Mimarisi ve Sorun Çözümleme
Konuşmacı : Hakan YÜKSEL
Başlama zamanı : 01 Haziran 2011, Çarşamba, 15:00
Bitiş zamanı : 01 Haziran 2011, Çarşamba, 16:00
Katılım bağlantısı : https://www.livemeeting.com/cc/mvp/join?id=HW64Q6&role=present&pw=MC%29%3E6%22Xhc

Eğer ilk defa webcast’ e katılacaksanız lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz!

Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz.

Seminerlere katılabilmek için Live Meeting programını etkinlik başlamadan önce yüklemeniz gerekir (Ücretsizdir-Linkten indirebilirsiniz).

Oda sunum saatinden yarım saat önce açılacaktır. Herhangi bir teknik aksaklık olması halinde sunum saatine kadar lütfen bekleyin.

Sunuma katılmak için (sunum saatinde) “Katılım Bağlantısı” linkine tıklamanız yeterli olur. Herhangi bir şifre ya da koda gerek yoktur. İstenilen code şart olmayıp boş olarak geçilebilir.

Tüm bu açıklamalara rağmen bağlantıda sorun yaşıyor iseniz ÇözümPark Online Destek Bölümü , Haberler bölümündeki konu ile ilgili webcast postundan veya info[at]cozumpark.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

Permanent link to this article: http://www.mhakancan.com/webcast-windows-2008-r2-failover-cluster-mimarisi-ve-sorun-cozumleme/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>