ÇözümPark Google Arama Alışkanlıklarını Değiştirdi!

Portal üzerindne gerek dünyada gerekse Türkiye de gerçekleştirdiğimiz pek çok ilkin haberini yapmış ve bunlardan duyduğumu haklı gururu pek çok kez sizlerle paylaşmıştık. Böylesine değerli bir oluşumun parçası olan sizlerinde bizler kadar büyük keyif aldığına emin olduğumuz bu haberler bir yenisini ekliyoruz. Bizim için aslında çok anlamlı bir paylaşım olacak bu. Gerek yöneticilerimiz, gerek yazarlarımız gerekse üyelerimiz bilişim sektöründe uzun yıllar çalışan ve gerçekten bu sektörde üretken olarak isimlendirelen insanlardan oluşmaktadır. Bu nedenle böylesi bir sektöre yaptıklarımız ile damga vurmak alışkın olduğumuz bir konudur. Ancak şimdi öylesine bir alışkanlığı değiştirdiğimizi görüyoruz ki buna açıkcası ben bile şaşırdığımı söylemek isterim. ÇözümPark olarak sahip olduğumuz www.cozumpark.com bilişim portalı üzerinden olsun, http://sozluk.cozumpark.com Bilişim Sözlüğü üzerinden olsun sektör ile paylaştığımız ve başka bir yerde bulunmayacak bu değerli bilgiler google aramalarında bize verilen değeri yansıtmaktadır.

Evet bende ilk incelediğimde çok garip gelmiş ancak sonrasında bir kaç rapor ile daha sağlamlaştırdığım zaman ise büyük bir tebessüm duyduğum google aramalarının sonundaki “çözümpark” ibaresi insanların bize ne kadar güvendiğinin bir göstergesidir.

Google Analytics üzerinden aldığımız verilerde insanlar aramak istediği kelimenin sonuna “Çözümpark” yazarak bu kelime, sorun vb her ne ise bunun Çözümpark sitesi içerisinde veya Çözümpark yazarları tarafından yazılan bloglar veya ÇözümPark Bilişim Sözlüğü içerisindeki tanımlarını görmek istiyorlar.

4 yıldan kısa bir sürede Türkiyedeki Bilişim Sektörünün böylesine güvenini sağlamada emeği geçen başta yönetici arkadaşlarım, sonrasında yazarlarımız ve üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.

Hep beraber daha iyisini yapmak için ÇözümPark Bilişim Portalında buluşmak dileği ile.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *